NABÍDKA 24% SLEVY NA SEO OPTIMALIZACI FIREMNÍCH WEBŮ PRO FIRMY Z BRNA                                                         SEO BRNO

Pozice ve vyledávačích a výsledky online byznysu zatím neodpovídají Vašim představám a plánům ve firmě? Jste z Brna nebo v Brně podnikáte?

Zaměřte se také na důležitou oblast vylepšení Vašeho byznysu a tím je komplexní SEO optimalizace informací o Vás ve světě internetu!

Starostlivě a profesionálně vedená SEO OPTIMALIZACE je důležitým a komplexním zlepšením a zviditelněním všech výskytů o Vaší firmě v online světě na Google a Seznamu. Nemálo firem z Brna a z regionu brněnska poptává tvorbu nových www stránek a efektivní správu SEO optimalizace.

Brno je silným a úspěšným podnikatelským regionem Jihomoravského Kraje. V Brně má sídlo hodně firem na tzv. virtuálních adresách. Tyto firmy mnohdy pochází z okolních Krajů Jihomoravského Kraje. V Brně trvale vzniká mnoho nových mladých firem a do Brna se více a více přesouvají centrály významných republikových a nadnárodních holdingů. Firmy podnikající v Brně hledají kvalitní a cenově dostupné dodavatele a realizátory SEO optimalizace od agentur, které se specializují na online marketing.

Firmy a podnikatelé mají v Brně na výběr z desítek agentur, které jsou odborníky na firemní SEO. Vodítkem k tomu jakou agenturu pro SEO vybrat, můžete najít v článku na našem blogu zde. Doporučujeme Vám prohlédnout si naše výsledky a reference dosažené v oblasti SEO. SEO Brno = HIS WORK s.r.o.

Spektrum služeb SEO optimalizace umožňuje firmám a podnikatelům v Brně silné a přesné cílení vaší webové prezentace na internetu se zaměřením na vyšší návštěvnost a celkových prodejů. 

Mezi techniky SEO patří kvalitní zpětné odkazy, tvorba textů na stránkách tzv. copywriting, nastavení meta tagů, naviga a struktura menu Vašich stránek, pr články, klíčová slova, tzv. satelitní weby a mikrostránky, atd. Více informací o SEO, kterému se věnujeme se dočtete zde

SEO OPTIMALIZACE je efektivní řešení dlouhodobých úspěchů na internetu pro Vaší firmu. Jste-li z Brna, dostanete od nás vždy o 24% nižší a lepší cenovou nabídku na SEO než získáte od agentur přímo v Brně. Vyzkoušejte to!

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Pošlete nám finalizaci konkurenční cenové nabídky za vedení SEO OPTIMALIZACE. Provedeme porovnávací analýzu a nabídneme Vám až o 24% výhodnější cenu oproti nabídce, kterou nám zadáte k porovnání.

Toto Vám GARANTUJEME (VYJMA CEN, KTERÉ JSOU NIŽŠÍ NEŽ NAŠE CENÍKOVÉ)

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Jste-li podnikatel a firma z Brna, svěřte správu plánované SEO optimalizace naší agentuře u které můžete ušetřit až 24%! Pro SEO Brno provedeme analýzu trhu, vaší konkurence a klíčových slov, vytvoříme efektivní reklamní propagaci na internetu. Stanovíme vaše cíle a způsoby hodnocení a měření výsledků úspěšnosti SEO v regionu BRNA nebo i celorepublikově.

Nabídka SEO optimalizace pro firmy z Brna. Až 24% sleva oproti konkurenci v Brně. Máte-li zájem o služby SEO optimalizace, kontaktujte nás.

 

Vybrané reference

 

Průběh tvorby práce SEO a PPC

Konzultace - analýza

Na počátku po vaší poptávce zjistíme zevrubnou analýzou, co bude potřeba a co je pro váš projekt nejlepší. Ideálním řešením  je osobní schůzka, o projektu se pobavit. V případě větších vzdáleností není problém domluvit se přes Skype, nebo jen pomocí emailu. 

Sdělíme vám nejlepší reklamní a optimalizační techniky a řešení vč. návrhu cen.

Po odsouhlasení dodáte potřebné materiály - texty, fotografie, požadavky, úkoly atd...

TVORBA PPC a SEO

Vytvoříme sadu technik a prací v rámci SEO optimalizačních prací, které nastaví/opraví off-page faktory www stránek. Mezi tyto techniky patří META DATA, optimalizace textů a klíčových slov, indexace, úprava url adres, úpravy struktury menu, úprava navigace stránek, atd. následně zahájíme práce na on-page faktorech jako je linkbuilding, atd.

Navrhneme a vytvoříme PPC kampaně, sestavy, reklamní texty, klíčová slova jak na Seznamu i Google. PPC kampaně budeme podrobně optimalizovat a cílit vč. vyhodnocovacích metrik a grafů. Další a další informace vám na vyžádání dodáme.

Optimalizace a úpravy projektů

Vaše projekty v rámci průběžných úkolů a požadavků budeme optimalizovat, vylepšovat, pozastavovat, přidávat nové, měnit rozpočty, přidávat klíčová slova vylučující klíčová slova nebo např. měnit texty, META DATA, cílové url adresy, získávat nové zpětné odkazy, publikovat PR články, popisovat obrázky, atd. Prostě budeme dělat, co se týče správy SEO, PPC, Copywritingu, PR a online marketingu ve prospěch vašich www stránek.

reporty a doporučení

Na základě vašich požadavků vám budeme dodávat reporty, měření, grafy a různé druhy vyhodnocování kroků a prací v rámci SEO a internetové reklamy. Nabízíme vám pravidelné monitorovací schůzky a další poradenství. Kontaktujte nás. U nás nebudete vázáni žádnou smlouvou!

Jméno *
Zadejte Vaše jméno
Telefon
Neplatný vstup
Mám zájem o PPC reklamu:Neplatný vstup
Mám zájem o reklamu v zahraničí:
Neplatný vstup
Mám zájem o vytvoření nových www stránek:
Neplatný vstup
Mám zájem o školení - vyberte oblast:Neplatný vstup
Opište kód * Opište kód
  Vygenerovat nový kód
Opište správně kód!
Email *
Zadejte platný email
Mám zájem o SEO:


Neplatný vstup
Mám zájem o reklamu na Facebooku:


Neplatný vstup
Mám zájem zviditelnit naše www stránky:
Neplatný vstup
Mám zájem o osobní konzultaci:
Neplatný vstup
Popište více svůj požadavek (dotaz):
Zadejte zprávu

Nahoru