Překlady firemních webů se SEO optimalizací 

Překlad webu do cizího jazyka je docela jednoduchá záležitost – buď překlad zadáte překladatelské agentuře nebo si překlad zajistíte sami.

Bude to však stačit? Ano, pokud se spokojíte s tím, že cizinec, který Vaše stránky navštíví, bude mít možnost si o Vaší nabídce přečíst v jazyce, kterému rozumí. Ovšem s překladem webu do cizího jazyka je nejdůležitější, jestli ten cizinec - obchodník/zákazník vůbec Vaše stránky najde? 

 

Pouhý překlad textu do jiného jazyka nestačí, pokud chcete, aby se Vaše stránky objevovaly na dobrých pozicích v rámci cizojazyčných vyhledávačů (Google, Bing, Yahoo, Yandex).

SEO se zkrátka automaticky přeložit nedá. Překladatelská agentura nerozumí kontextu seo optimalizace a tak text pro Váš web navrhne jako "obecný". To je ale pro online byznys nedostačující!

Pro kvalitní překlad webových stránek je nutné přeložit nejenom text, ale také „přeložit“ všechny on-page a off-page faktory, které dostávají web na horní pozice vyhledávačů a klást důraz na vyhledávaná klíčová slova a fráze. 

 

Nabízíme Vám službu SEO překladu webu do/z AJ, PL, SK a maďarština. 

Co tato služba obsahuje? 

překlad textů do požadovaného jazyka 

copywriting – vymezení klíčových slov Vašeho webu (podle míry vyhledávání např. v angličtině) a jejich vhodné včlenění do textů na webu 

překlad dalších SEO faktorů – zpětné odkazy, nadpisy, metaznačky 

individuální změny pro SEO 

možnost registrace do cizojazyčných katalogů 

 

Co Vám tato služba přinese? 

zviditelnění Vašeho webu i v cizojazyčných vyhledávačích  

zvýšení návštěvnosti webu ze strany cizojazyčných uživatelů internetu 

získání tzv. cílených návštěvníků/zákazníků

 

 

 

Průběh tvorby práce SEO a PPC

Konzultace - analýza

Na počátku po vaší poptávce zjistíme zevrubnou analýzou, co bude potřeba a co je pro váš projekt nejlepší. Ideálním řešením  je osobní schůzka, o projektu se pobavit. V případě větších vzdáleností není problém domluvit se přes Skype, nebo jen pomocí emailu. 

Sdělíme vám nejlepší reklamní a optimalizační techniky a řešení vč. návrhu cen.

Po odsouhlasení dodáte potřebné materiály - texty, fotografie, požadavky, úkoly atd...

TVORBA PPC a SEO

Vytvoříme sadu technik a prací v rámci SEO optimalizačních prací, které nastaví/opraví off-page faktory www stránek. Mezi tyto techniky patří META DATA, optimalizace textů a klíčových slov, indexace, úprava url adres, úpravy struktury menu, úprava navigace stránek, atd. následně zahájíme práce na on-page faktorech jako je linkbuilding, atd.

Navrhneme a vytvoříme PPC kampaně, sestavy, reklamní texty, klíčová slova jak na Seznamu i Google. PPC kampaně budeme podrobně optimalizovat a cílit vč. vyhodnocovacích metrik a grafů. Další a další informace vám na vyžádání dodáme.

Optimalizace a úpravy projektů

Vaše projekty v rámci průběžných úkolů a požadavků budeme optimalizovat, vylepšovat, pozastavovat, přidávat nové, měnit rozpočty, přidávat klíčová slova vylučující klíčová slova nebo např. měnit texty, META DATA, cílové url adresy, získávat nové zpětné odkazy, publikovat PR články, popisovat obrázky, atd. Prostě budeme dělat, co se týče správy SEO, PPC, Copywritingu, PR a online marketingu ve prospěch vašich www stránek.

reporty a doporučení

Na základě vašich požadavků vám budeme dodávat reporty, měření, grafy a různé druhy vyhodnocování kroků a prací v rámci SEO a internetové reklamy. Nabízíme vám pravidelné monitorovací schůzky a další poradenství. Kontaktujte nás. U nás nebudete vázáni žádnou smlouvou!

 
Nahoru