PPC Reklama v zahraničí                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                 

Chcete prodávat své zboží a služby v zahraničí, např. v EU, Rusku nebo v USA?

Vytvoříme Vám v cizině online PPC reklamu na Google. Reklamu na Google (např. v Německu, ve Velké Británi, v USA) zacílíme dle vašich požadavků např. na Berlín, Moskvu nebo Londýn.

V praxi to znamená, že vaše produkty, služby a zboží budeme v požadovaném jazyku (angličtina, němčina, španělština, ruština a polština) zobrazovat uživatelům internetu, kteří hledají právě vaše služby a zboží. Reklamu v zahraničí na internetu můžeme dokonce zacílit pouze na konkrétní města (Berlín, Manchester, Warszawa, Vídeň, New York, atd.) nebo na vybrané městské čtvrti a ulice! To vše umí PPC reklama na Google kdekoli v zahraničí. Kontaktujte nás a nechte se inspirovat, poradíme Vám.

Můžete si zvolit jakýkoli stát, ostrov, kontinent, města, regiony nebo oblast s vybraným jazykem v lokalitě, která Vás z hlediska online byznysu zajímá. PPC reklamu vytvoříme a spustíme do 48 hodin od přijetí a odsouhlasení vaší poptávky na online reklamu v zahraničí.

Proč je reklama v zahraničí pouze na Google?

Vyhledávač Google v celém světě funguje jako dominantní vyhledávač až v 95%. Výjimkou je např. Česká republika, kde ještě vedle Google existuje úspěšný vyhledávač Seznam.cz. V celé EU i v ostatních oblastech světa je Google dominantní jedničkou ve vyhledávání a zobrazování požadovaných informací. Umíme však vytvořit online reklamu i na čínském Baidu a ruském Yandexu.

Texty a klíčová slova tvoříme v jazyku, který pro svůj online byznys požadujete. O cenách za online reklamu na internetu v zahraničí se informujte v našem ceníku.

Předpokládejme, že uživatel internetu v Berlíně nebo v Londýně poptává právě vaší službu. Klikne na váš PPC reklamní inzerát v němčině a přesměrujeme ho přímo na vaše internetové stránky do sekce, kterou máte připravenou např. v německém jazyku. Tím potencionálním online zákazníkům umožníme, aby provedli „konverzi“, což znamená např. registraci, vyplnění kontaktního formuláře, objednávka, apod.

Inzerci PPC zaměřenou na zahraničí vám můžeme nastavit na požadovaný limit denního a měsíčního rozpočtu, na počet požadovaných dnů nebo můžete zvolit i čas v kterém chcete být viděni.

Chcete inzerovat do zahraničí a prodávat přes své internetové stránky? Pokud ano, kontaktujte nás, vše vysvětlíme a zařídíme.

Naše realizace PPC v zahraničí: V reklamním programu AdWords Google jsme klienty zviditelnili v Polsku, Rakousku, Německu, ve Velké Británii, v USA a v Austrálii. Pomáhali jsme klientům zviditelnit v cizině hotelové služby, dřevěné hračky, automobilové příslušenství, zdravotní pomůcky pro seniory, podlahářské služby, atd.

 

Průběh tvorby práce SEO a PPC

Konzultace - analýza

Na počátku po vaší poptávce zjistíme zevrubnou analýzou, co bude potřeba a co je pro váš projekt nejlepší. Ideálním řešením  je osobní schůzka, o projektu se pobavit. V případě větších vzdáleností není problém domluvit se přes Skype, nebo jen pomocí emailu. 

Sdělíme vám nejlepší reklamní a optimalizační techniky a řešení vč. návrhu cen.

Po odsouhlasení dodáte potřebné materiály - texty, fotografie, požadavky, úkoly atd...

TVORBA PPC a SEO

Vytvoříme sadu technik a prací v rámci SEO optimalizačních prací, které nastaví/opraví off-page faktory www stránek. Mezi tyto techniky patří META DATA, optimalizace textů a klíčových slov, indexace, úprava url adres, úpravy struktury menu, úprava navigace stránek, atd. následně zahájíme práce na on-page faktorech jako je linkbuilding, atd.

Navrhneme a vytvoříme PPC kampaně, sestavy, reklamní texty, klíčová slova jak na Seznamu i Google. PPC kampaně budeme podrobně optimalizovat a cílit vč. vyhodnocovacích metrik a grafů. Další a další informace vám na vyžádání dodáme.

Optimalizace a úpravy projektů

Vaše projekty v rámci průběžných úkolů a požadavků budeme optimalizovat, vylepšovat, pozastavovat, přidávat nové, měnit rozpočty, přidávat klíčová slova vylučující klíčová slova nebo např. měnit texty, META DATA, cílové url adresy, získávat nové zpětné odkazy, publikovat PR články, popisovat obrázky, atd. Prostě budeme dělat, co se týče správy SEO, PPC, Copywritingu, PR a online marketingu ve prospěch vašich www stránek.

reporty a doporučení

Na základě vašich požadavků vám budeme dodávat reporty, měření, grafy a různé druhy vyhodnocování kroků a prací v rámci SEO a internetové reklamy. Nabízíme vám pravidelné monitorovací schůzky a další poradenství. Kontaktujte nás. U nás nebudete vázáni žádnou smlouvou!


Jméno *
Zadejte Vaše jméno
Telefon
Neplatný vstup
Mám zájem o PPC reklamu:Neplatný vstup
Mám zájem o reklamu v zahraničí:
Neplatný vstup
Mám zájem o vytvoření nových www stránek:
Neplatný vstup
Mám zájem o školení - vyberte oblast:Neplatný vstup
Opište kód * Opište kód
  Vygenerovat nový kód
Opište správně kód!
Email *
Zadejte platný email
Mám zájem o SEO:


Neplatný vstup
Mám zájem o reklamu na Facebooku:


Neplatný vstup
Mám zájem zviditelnit naše www stránky:
Neplatný vstup
Mám zájem o osobní konzultaci:
Neplatný vstup
Popište více svůj požadavek (dotaz):
Zadejte zprávu

Nahoru