reklama na internetu (reklama na Googlu a reklama na Seznamu) se skládá z mnoha specializovaných kanálů a systémů. Internetová reklama pracuje s PPC, SEO, s budováním zpětných odkazů, s PR články a tvoří např. optimalizované texty tzv. Copywriting.

Jak oslovit uživatele internetu? V internetové reklamě pracujeme s vyhledávači Google a Seznam. Můžeme najít Vaše nové zákazníky formou bannerů, textové reklamy, reklamou na Youtube nebo na Facebooku. Všímáte si, že většina inzerátů a reklam v tisku, v rádiích i v TV končí uvedením odkazu na WWW adresy?

Proč tomu tak je? Jaký důvod má časopis v reklamě uveřejňovat www odkazy? Je tomu tak proto, že internetová reklama je v současné době dominantou v reklamním trhu a oslovení zákazníků. Vyplatí se podnikatelům reklama?

Reklama na internetu je pro firmy důležitá. Preferujete reklamu na Googlu nebo reklamu na Seznamu? Předně se musí zvolit strategie, která bude řešit Vaše cíle, problémy a prodeje.

 

Průběh tvorby práce SEO a PPC

Konzultace - analýza

Na počátku po vaší poptávce zjistíme zevrubnou analýzou, co bude potřeba a co je pro váš projekt nejlepší. Ideálním řešením  je osobní schůzka, o projektu se pobavit. V případě větších vzdáleností není problém domluvit se přes Skype, nebo jen pomocí emailu. 

Sdělíme vám nejlepší reklamní a optimalizační techniky a řešení vč. návrhu cen.

Po odsouhlasení dodáte potřebné materiály - texty, fotografie, požadavky, úkoly atd...

TVORBA PPC a SEO

Vytvoříme sadu technik a prací v rámci SEO optimalizačních prací, které nastaví/opraví off-page faktory www stránek. Mezi tyto techniky patří META DATA, optimalizace textů a klíčových slov, indexace, úprava url adres, úpravy struktury menu, úprava navigace stránek, atd. následně zahájíme práce na on-page faktorech jako je linkbuilding, atd.

Navrhneme a vytvoříme PPC kampaně, sestavy, reklamní texty, klíčová slova jak na Seznamu i Google. PPC kampaně budeme podrobně optimalizovat a cílit vč. vyhodnocovacích metrik a grafů. Další a další informace vám na vyžádání dodáme.

Optimalizace a úpravy projektů

Vaše projekty v rámci průběžných úkolů a požadavků budeme optimalizovat, vylepšovat, pozastavovat, přidávat nové, měnit rozpočty, přidávat klíčová slova vylučující klíčová slova nebo např. měnit texty, META DATA, cílové url adresy, získávat nové zpětné odkazy, publikovat PR články, popisovat obrázky, atd. Prostě budeme dělat, co se týče správy SEO, PPC, Copywritingu, PR a online marketingu ve prospěch vašich www stránek.

reporty a doporučení

Na základě vašich požadavků vám budeme dodávat reporty, měření, grafy a různé druhy vyhodnocování kroků a prací v rámci SEO a internetové reklamy. Nabízíme vám pravidelné monitorovací schůzky a další poradenství. Kontaktujte nás. U nás nebudete vázáni žádnou smlouvou!

Provedeme analýzu Vašich www stránek, zapíšeme si Vaše požadavky na internetovou reklamu a navrhneme nejlepší možnou a cenově dostupnou variantu internetové reklamy. Teprve potom můžeme spustit sadu technik a reklama na Googlu a Seznamu začně pomáhat Vašemu internetovému byznysu.

Navštivte prosím menu našich služeb a vyberte si, co to o čem se domníváte, že to to pravé pro Vás.

Podívejte na na obrázky kde všude děláme a optimalizujeme reklamu na internetu pro Vaší firmu. Vaše reklama musí být na internetu vidět ve všech oblíbených a známých internetových službách a místech. To je náš cíl pro Vás.

bing reklama online v ceské republice google analytics pro firmy google pro firmy reklama na internetu sklik reklama seznam.cz  vyhledávač centrum.cz reklama na internetu vyhledávač google reklama vyhledávač Seznam.cz reklama online  vyhledávač yandex pro reklamu na internetu google adwords ppc reklama klíčová slova pro ppc reklamy 

Jméno *
Zadejte Vaše jméno
Telefon
Neplatný vstup
Mám zájem o PPC reklamu:Neplatný vstup
Mám zájem o reklamu v zahraničí:
Neplatný vstup
Mám zájem o vytvoření nových www stránek:
Neplatný vstup
Mám zájem o školení - vyberte oblast:Neplatný vstup
Opište kód * Opište kód
  Vygenerovat nový kód
Opište správně kód!
Email *
Zadejte platný email
Mám zájem o SEO:


Neplatný vstup
Mám zájem o reklamu na Facebooku:


Neplatný vstup
Mám zájem zviditelnit naše www stránky:
Neplatný vstup
Mám zájem o osobní konzultaci:
Neplatný vstup
Popište více svůj požadavek (dotaz):
Zadejte zprávu

 

Nahoru