Facebook PPC reklama                                                                           Uvažujte o PPC reklamě na Facebooku... Facebook PPC - Uživatelé Facebooku, média a popularita fenoménu Facebooku způsobila, že na sociálních sítích lidé diskutují, sdílejí informace, pozvánky a fotografie, oznamují a doporučují co se jim líbí. Facebook používají nejen mladí lidé, firmy a zájmové komunity. Facebook oslovil celou současnou generaci. 

A to už je důvod, zvážit reklamní kampaň na Facebooku. Facebook používá reklamní systém PPC, který je podobný Skliku a Google AdWords.

Reklama na Facebooku je vhodná, máte-li produkt, službu a zboží, které chcete propagovat a prodávat na sociálních sítích a zviditelnit je např. uživatelům Facebooku. Reklama na facebooku pomůžeme vaší firmě být viděni.

Vytvoříme pro Vaší firmu profesionální PPC reklamu na Facebooku. Kolik stojí reklama na Facebooku? Rozpočet i útratu na úrovni dne, týdne a měsíce řídíte sami!

Co je výhodou Facebooku a sociálních sítí? Lidé se na facebooku sdružují, aby komunikovali o životě a předmětu svého osobního a profesního zájmu. To je vhodné pole pro cílenou PPC reklamu na facebooku. 

ppc reklama na facebooku

Reklama na facebooku způsobí příliv aktivních fanoušků, vítaný linkbuilding, budování vaší značky, prodeje a objednávky.

Pokud by PPC reklama na Facebooku nefungovala, tak by Facebook zahynul. Jeho živobytí je platforma úspěšných reklam! 

Nejdříve zjistíme vhodnost použití Facebooku pro Váš byznys. Ne každý produkt je vhodný pro prodej na Facebooku.

Zřídíme Vám firemní profil na FB a reklamní kampaň. Budeme komunikovat s potencionálními zákazníky a budovat vaše image a prodeje. 

  • Kampaně na Facebooku lze sledovat a vyhodnocovatBudeme vás o nich informovat a navrhovat optimalizační změny.
  • Facebook má virtuální budoucnost a s vysokou pravděpodobností bude podporován i v běžných off-line médiích po celém světě.
  • Ukažte ČR i světu na Facebooku svojí tvář a produkty, které chcete prostřednictvím Facebooku nabídnout a prodat.

 

Pokud Vám nestačí reklama na Facebooku, připravíme pro Vás reklamu a zviditelnění i na dalších sociálních sítích nebo i v tzv. porovnávačích cen zboží na internetu. Víte kolik stojí reklama na Heuréce, jaká je cena za reklamu na Twiteru a LinkedIn? Pokud chcete být vidět na heuréce a jiných sítích a porvnávačích cen zboží, kontaktuje nás a vyžádejte si cenovou a realizační nabídku.

 

Průběh tvorby práce SEO a PPC

Konzultace - analýza

Na počátku po vaší poptávce zjistíme zevrubnou analýzou, co bude potřeba a co je pro váš projekt nejlepší. Ideálním řešením  je osobní schůzka, o projektu se pobavit. V případě větších vzdáleností není problém domluvit se přes Skype, nebo jen pomocí emailu. 

Sdělíme vám nejlepší reklamní a optimalizační techniky a řešení vč. návrhu cen.

Po odsouhlasení dodáte potřebné materiály - texty, fotografie, požadavky, úkoly atd...

TVORBA PPC a SEO

Vytvoříme sadu technik a prací v rámci SEO optimalizačních prací, které nastaví/opraví off-page faktory www stránek. Mezi tyto techniky patří META DATA, optimalizace textů a klíčových slov, indexace, úprava url adres, úpravy struktury menu, úprava navigace stránek, atd. následně zahájíme práce na on-page faktorech jako je linkbuilding, atd.

Navrhneme a vytvoříme PPC kampaně, sestavy, reklamní texty, klíčová slova jak na Seznamu i Google. PPC kampaně budeme podrobně optimalizovat a cílit vč. vyhodnocovacích metrik a grafů. Další a další informace vám na vyžádání dodáme.

Optimalizace a úpravy projektů

Vaše projekty v rámci průběžných úkolů a požadavků budeme optimalizovat, vylepšovat, pozastavovat, přidávat nové, měnit rozpočty, přidávat klíčová slova vylučující klíčová slova nebo např. měnit texty, META DATA, cílové url adresy, získávat nové zpětné odkazy, publikovat PR články, popisovat obrázky, atd. Prostě budeme dělat, co se týče správy SEO, PPC, Copywritingu, PR a online marketingu ve prospěch vašich www stránek.

reporty a doporučení

Na základě vašich požadavků vám budeme dodávat reporty, měření, grafy a různé druhy vyhodnocování kroků a prací v rámci SEO a internetové reklamy. Nabízíme vám pravidelné monitorovací schůzky a další poradenství. Kontaktujte nás. U nás nebudete vázáni žádnou smlouvou!

Jméno *
Zadejte Vaše jméno
Telefon
Neplatný vstup
Mám zájem o PPC reklamu:Neplatný vstup
Mám zájem o reklamu v zahraničí:
Neplatný vstup
Mám zájem o vytvoření nových www stránek:
Neplatný vstup
Mám zájem o školení - vyberte oblast:Neplatný vstup
Opište kód * Opište kód
  Vygenerovat nový kód
Opište správně kód!
Email *
Zadejte platný email
Mám zájem o SEO:


Neplatný vstup
Mám zájem o reklamu na Facebooku:


Neplatný vstup
Mám zájem zviditelnit naše www stránky:
Neplatný vstup
Mám zájem o osobní konzultaci:
Neplatný vstup
Popište více svůj požadavek (dotaz):
Zadejte zprávu

Nahoru