PPC REKLAMA pro firmy z Brna a okolí

Dobře spravovaná a vedená PPC reklama je nástrojem výkonnostní formy internetové reklamy na Google a Seznamu. Mnoho firem z Brna a okolí poptává tvorbu www stránek a založení efektivní PPC reklamy. Brno je specifickým podnikatelským regionem. V Brně sídlí množství firem na virtuálních adresách. Takové firmy pochází často ze sousedních Krajů Jihomoravského Kraje. V Brně neustále vzniká mnoho nových dynamických firem a do Brna se stále více a více přesouvají pobočky významných celorepublikových a nadnárodních holdingů. Firmy sídlící v Brně a okolí hledají kvalitní a rozumně levné dodavatele a správce PPC reklam zejména v podobě outsourcingu od agentur na online marketing.

Firmy mají v Brně na výběr z velkého množství agentur, které se specializují na vedení PPC reklam. Zajímavým vodítkem k tomu jakou agenturu vybrat, můžete najít v článku na našem blogu zde.

PPC reklama umožní nejen firmám a podnikatelům z Brna logické, regionální a přesné cílení reklam v podobě ppc a maximalizaci návštěvnosti a prodejů. Díky tomu, že platíte až ve chvíli, kdy na reklamu skutečně klikne konkrétní uživatel, stává se PPC reklama velmi výhodným a flexibilním nástrojem k oslovení širokého cílového spektra zákazníků.

Oproti jiným formám propagace outdooru nebo na internetu mají PPC reklamy řadu výhod, jako je například geografické cíleníkontrola vynaložených investic a efektivně reagovat na aktuální návštěvnost a prodejnost či propagaci nového zboží

PPC reklama: efektivní řešení propagace na internetu pro firmy. Jste-li z Brna, dostanete od nás vždy o 24% nižší a lepší cenovou nabídku než získáte od agentur přímo v Brně. Vyzkoušejte to!

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Pošlete nám sumarizaci konkurenční cenové nabídky za vytvoření a vedení PPC reklam a PPC kampaní. Provedeme finanční analýzu a nabídneme Vám až o 24% výhodnější cenu oproti nabídce, kterou nám zadáte k porovnání.

Toto Vám GARANTUJEME (VYJMA CEN, KTERÉ JSOU NIŽŠÍ NEŽ NAŠE CENÍKOVÉ)

___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Jste-li firma z Brna a okolí, svěřte správu stávajících nebo plánovaných PPC kampaní online agentuře u které můžete ušetřit! Provedeme analýzu trhu, vaší konkurence a klíčových slov, vytvoříme efektivní reklamní propagaci na internetu. Stanovíme vaše cíle a způsoby hodnocení a měření výsledků úspěšnosti PPC reklamy podnikatelů v brněnském regionu.

Součástí naší správy PPC reklamy nejen v Brně je průběžná optimalizace dosažených výsledků, která neustále zvyšuje efektivitu ppc kampaní.

 

Máte-li zájem o PPC kampaně a jejich profesionální správu, kontaktujte nás.

 

Vybrané reference

 

Průběh tvorby práce SEO a PPC

Konzultace - analýza

Na počátku po vaší poptávce zjistíme zevrubnou analýzou, co bude potřeba a co je pro váš projekt nejlepší. Ideálním řešením  je osobní schůzka, o projektu se pobavit. V případě větších vzdáleností není problém domluvit se přes Skype, nebo jen pomocí emailu. 

Sdělíme vám nejlepší reklamní a optimalizační techniky a řešení vč. návrhu cen.

Po odsouhlasení dodáte potřebné materiály - texty, fotografie, požadavky, úkoly atd...

TVORBA PPC a SEO

Vytvoříme sadu technik a prací v rámci SEO optimalizačních prací, které nastaví/opraví off-page faktory www stránek. Mezi tyto techniky patří META DATA, optimalizace textů a klíčových slov, indexace, úprava url adres, úpravy struktury menu, úprava navigace stránek, atd. následně zahájíme práce na on-page faktorech jako je linkbuilding, atd.

Navrhneme a vytvoříme PPC kampaně, sestavy, reklamní texty, klíčová slova jak na Seznamu i Google. PPC kampaně budeme podrobně optimalizovat a cílit vč. vyhodnocovacích metrik a grafů. Další a další informace vám na vyžádání dodáme.

Optimalizace a úpravy projektů

Vaše projekty v rámci průběžných úkolů a požadavků budeme optimalizovat, vylepšovat, pozastavovat, přidávat nové, měnit rozpočty, přidávat klíčová slova vylučující klíčová slova nebo např. měnit texty, META DATA, cílové url adresy, získávat nové zpětné odkazy, publikovat PR články, popisovat obrázky, atd. Prostě budeme dělat, co se týče správy SEO, PPC, Copywritingu, PR a online marketingu ve prospěch vašich www stránek.

reporty a doporučení

Na základě vašich požadavků vám budeme dodávat reporty, měření, grafy a různé druhy vyhodnocování kroků a prací v rámci SEO a internetové reklamy. Nabízíme vám pravidelné monitorovací schůzky a další poradenství. Kontaktujte nás. U nás nebudete vázáni žádnou smlouvou!

Jméno *
Zadejte Vaše jméno
Telefon
Neplatný vstup
Mám zájem o PPC reklamu:Neplatný vstup
Mám zájem o reklamu v zahraničí:
Neplatný vstup
Mám zájem o vytvoření nových www stránek:
Neplatný vstup
Mám zájem o školení - vyberte oblast:Neplatný vstup
Opište kód * Opište kód
  Vygenerovat nový kód
Opište správně kód!
Email *
Zadejte platný email
Mám zájem o SEO:


Neplatný vstup
Mám zájem o reklamu na Facebooku:


Neplatný vstup
Mám zájem zviditelnit naše www stránky:
Neplatný vstup
Mám zájem o osobní konzultaci:
Neplatný vstup
Popište více svůj požadavek (dotaz):
Zadejte zprávu

Nahoru