Dobrý den, hledáme na brigádu k nám do kanceláře snaživé kolegy. Místo pracoviště jsou Svitavy.

 

Informace
Hledáme administrativní asistentku formou brigády od červen až srpen 2016 (možná i dlouhodobě) pro práci v oblasti správy reklam Google/Seznam a administrativy v malé agentuře his work s.r.o. Svitavy. Uvázek má pokrýt letní výpadek kolegyň v kolektivu.
Ze začátku se bude jednat o práci "asistentky" a plnění průběžných úkolů s postupným cílením zvládání práce v oboru. O oboru se lze dočíst více na našich stránkách: hiswork.cz, www.ppc-reklama-seo-blog.cz .

V první fázi se jedná o 1/2 úvazek. Úkoly lze časem částečně plnit samostatně i doma mimo kancelář. Důležitým předpokladem je perfektní znalost psaného ČJ a dobrá znalost AJ. Uchazeč zašle na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 1x fotografii, životopis a motivační text.
 
Co od vás očekáváme
Perfektní znalost ČJ, 100% ovládání PC, internetu a MS Office. WiFi připojení doma, velmi dobré komunikační schopnosti, organizační schopnosti, plnění úkolů a samostatnou kreativitu v jejich plnění. Znalost AJ nutná. Psaní všemi10, docházení do kanceláře 3 -4 dny v týdnu.
 
Co vám nabízíme
Získání praxe v zajímavém oboru internetové reklamy PPC a SEO. Honorář dohodu odpovídající 1/2 úvazku - do 6000 Kč na DPP. Pracovní pomůcky a kancelář. Zdarma školení v oboru.
 
 
Kontaktní formulář
Jméno *
Zadejte Vaše jméno
Email *
Zadejte platný email
Telefon
Neplatný vstup
Předmět *
Zadejte předmět zprávy
Zpráva *
Zadejte zprávu
Opište kód * Opište kód
  Vygenerovat nový kód
Opište správně kód!
Nahoru