SEO optimalizace

Rádi se věnujeme různým online experimentům. Během odpoledne jsme si vymysleli a postavili jednoduchý web, který má poskytovat půjčky. Co myslíte - funguje?

 

Číst dál: Může "hloupý" web vydělávat a fungovat? Ano!

V SEO se často řeší zdroje návštěv, které přicházejí na klientův web. Které z nich jsou důležité a jak je ovlivňovat?

 

Číst dál: Výkonostní parametry příchozích návštěv na stránky

Obsahové SEO. Za posledních pár let je to dynamický vývoj a posun v SEO. Nemálo klientů z řad menších i větších firem se časem zklamalo v oboru SEO optimalizace. Brání se mu a více a více mu nerozumí.

 

Číst dál: Co v praxi znamená obsahové SEO pro klienta?

Na poslední schůzce s potencionálním klientem jsme se dozvěděli od klienta, že SEO vnímá jako zbytečná a nefunkční kouzla.

Číst dál: Klient říká: SEO je blbost a kouzla, nechceme to!

Nedávno jsme při schůzce s klientem řešili, že nestačí investovat jen do PPC, ale že kvalita PPC přímo souvisí a záleží na kvalitě nastavení SEO na stránkách, které jsou propagačním cílem reklamních textů PPC. Klient tomu nechtěl věnovat pozornost...

 

Číst dál: PPC a SEO spolu nebo sólo?

Používáte některý ze známých SEO nástrojů na optimalozaci vašich klientských účtů v SEO a PPC? Znáte Collabim, Semor, Mozbar nebo i další? Všechny jsou na vysoké úrovni a stojí nemalý peníz. Rozdíl spočívá především v tom, jestli umí Českou republiku a její online specifika.

 

Číst dál: Kompletní SEO nástroj Seo Power Suite pro ČR se slevou 30%

SEO nebo česky zažito, byť nepřesně - SEO optimalizace, je obor, který je velmi důležitý pro www stránky zejména firemních klientů. Nicméně do virtuálního světa skočila nová, upřesňující definice toho, co je to přesně SEO. Jejím autorem je guru P. Ungr.

Jak správná definice SEO zní?

 

Číst dál: Co je to SEO? Nová definice zde.

Mnoho firem z ČR a SR poptává služby tzv. SEO optimalizace webu - svých seo optimalizace webuinternetových stránek. Je to více a více žádanější služba. SEO optimalizace pro vyhledávače konkrétních stránek je sada činností a technik k posunutí a udržení webu na první straně vyhledávačů. Přinášíme vám porovnání cen za služby SEO v ČR, přečtěte si více.

  

Číst dál: Porovnejte si ceny SEO optimalizace pro vyhledávače SEO agentur

Jedna dobrá rada pro majitele internetových stránek, které nejsou ve vyhledávačích dobře vidět. O jakou radu jde? VYPLŇUJTE NA STRÁNKÁCH VŽDY META TAGY JAKO JSOU: description, Keywords a hlavně Title! Jak na to správně? 

Číst dál: Proč vyplňovat na stránkách Meta tagy kvůli SEO?

Na portálu svet-garazi.cz , který jak již název napovídá, je technicky zaměřený, jsem objevil PPC reklamu, která mě lákala, abych klikl a podíval se nabídku avízovaných tzv. Teheránských koberečků a koberců. Toto zboží se mi líbí, tak jsem se podíval. 

Číst dál: SEO analýza e-shopu s PPC v obsahové síti

SEO analýza v rámci tzv. SEO optimalizace internetových stránek je mezi majiteli a manažery firem a firmiček celkem známým pojmem. Problém bývá, že SEO analýza pokulhává ve firmách do propojení v praxi a její průběžné vyhodnocování. Důvod je jednoduchý. „SEO analýzu znám, ale není na ní čas“.  

Číst dál: SEO analýza - jak a za kolik?

Děláte SEO optimalizaci pro vyhledávače na firemních a komerčních www stránkách? seo optimalizace stranek

Pokud ne, časem zjistíte, že je to nezbytně důležité a nutné. Pokud ano, máte dvě možnosti - buď si SEO optimalzaci stránek děláte sami (vaše výsledky nám zašlete, pochlubte se v komentářích) nebo si dlouhodobě najímáte profesionální agenturu na online marketing

 

Číst dál: SEO optimalizace - nejvyšší pozice pro klienty, ale jak?

Máte e-shop a přemýšlíte jak ho nejlépe zviditelnit? Řešení se nabízí několik. Ne několik druhů, ale několikxml url feed ve smyslu posloupnosti a celku. 

 

Číst dál: Název zboží v XML feedu pro Zbozi.cz a Heureku.cz pro zviditelnění e-shopu

Přivedeme vám na stránky tisíce nových návštěvníků. Jedná se o nové potencionální návštěvníky. Takto znějí mnohé nabídky na českém internetu. Máte e-shop nebo www stránky, které jsou vaším důležitým prodejním kanálem na internetu? 

Číst dál: Zvýšení návštěvnosti www stránek - ano či ne?

Druhy reklamy si můžete porovnat např. na webu hiswork.cz. Pokud se budeme bavit o online reklamě a kolik stoji seo a reklamu na internetuonline marketingu, pak je třeba rozlišovat dvě základní věci. 

Číst dál: Kolik stojí reklama a SEO na internetu?

SEO optimalizace webu cena - opět jeden z výrazů, který se dle statistik vyhledávačů hojně vyhledává. 

seo optimalizace webuOrientační ceny SEO optimalizace webu najdete v zde v ceníku. Je chvályhodné, že se více a více setkávám s podnikateli a živnostníky z prostředí internetu, kteří začínají klást větší váhu své internetové prezentaci a online marketingu a přímé SEO optimalizaci webu. 

   

Číst dál: SEO optimalizace webu

propagace na internetuPropagace na internetu je dnes velmi důležitou a vlivnou věcí. Ideální propagací na internetu je, když jste v něčem extrémní "showbyznys exot" jako Iveta Bartošová nebo herec pan Pomeje či těžko pojmenovatelná no-stars Agáta H. a máte zaručenou silnou propagaci a to zdarma.

 

Číst dál: Propagace firmy na internetu

Nahoru