Reklama na Google je v dnešní době v podstatě internetovou reklamou, kterou nesmí podnikatel na google akcieinternetu podcenit! Proč? Atributů k tomu je hned několik. Prvním je již samo o sobě známé slovo, když něco někdo na internetu hledá, tak tzv. "vygoogluje".

Za druhé vyhledávač Google je v celém světě totální jedničkou a leaderem ve vyhledávání. Máte-li byznys na internetu a chcete oslovit zahraniční publikum a zákazníky - musíte si dát reklamu na Google. Jiné řešení neexistuje.

Včera jsem si povídal s jedním z našich klientů. On říkal, že stále nechápe, proč v rámci SEO optimalizace a internetového marketingu se musí dělat tzv. úpravy a optimalizaci neustále a nikoli jen jednou, jednorázově. Odpověď je zdánlivě jednoduchá. Algoritmy vyhledávačů tvoří neustálé změny v řetězcích výsledků vyhledávání za účelem byznysu. Bez reklamy na Google fakticky váš byznys nebude viděn.

Je pár vyjímek. Google se dělí o pozici jedničky ve vyhledávání v ČR, v Rusku a také v Číně. 

Proč mít reklamu na Googlu/reklamu na Google? Abyste mohli dělat nadprůměrný byznys na webu, musíte být na první straně vyhledávače Google.

Jak toho dosáhnout? Metody jsou tři. Máte web, který je tak znám, oblíben a navštěvován (tzv. autorita webu), že váš web návštěvníci "vynesou" na nejvyšší pozice a defacto reklamu na Google nepotřebujete a dokonce můžete mít i nic moc kvalitní SEO. Druhou metodou je PPC reklama na Google, která vás vynese na přední příčky ve výsledcích vyhledávání na google a to vždy, budete-li ochoten platit nemalou cenu. Třetí metodou je správná a neustálá SEO optimalizace všech stránek a podstránek vašeho webu. 

Ideálním řešením je zkloubení všech metod dohromady a pracovat s na nich. To většinou zvládají pouze specializované agentury jako je kupříkladu i ta naše Hiswork.cz.

Reklama na Google - Reklama na Googlu je tedy citlivě řečeno NUTNÁ a IDEÁLNÍ pro úspěšný e-byznys na Google.

Jaké máte zkušenosti s reklamou na Google?

Jan Xaver B.

Nahoru