Peníze a život v Bibli

Obrázek v úvodníku ke článku o pokračování církevních restitucí je příliš tvrdý, dá se říci. Ale ony samotné akteri cirkevnich restitucimiliardové restituce také nejsou k zadluženému státu a k hlasu ateistické většiny nikterak milosrdné a soucitné.

A to je asi ono "gró" celého problému církevních restitucí a požadovaných miliard. Jak se restituce vyvíjejí dále? Pojďme se na to podívat.

 

 

 

 

Číst dál: Církevní restituce - pokračování aneb totální nasazení

Bible říká mnoho starých a dobrých rad o tom jak nakládat s penězi a jaký k nim mít postoj.jak setřrt a utracet penize Pojďme se na tak trochu podívat. Pokud jde o půjčky, Bible je vřele nedoporučuje, ale na druhou stranu dává rady, když k něčemu úvěrovému došlo. 

 

Číst dál: Jak šetřit a jaký mít postoj k financím podle Bible?

Reklama je úžasná věc. Občas funguje na regionální úrovni outdoorová reklama, ale nejlépe šlape internetová reklama. vatikanska banka Známe obtěžující reklamu v TV a v časopisech, ale především známe dobrou a špatnou reklamu. Reklamu kdekoli můžeme milovat, nenávidět, ignorovat nebo tolerovat.

Číst dál: Vatikánská banka - pere špinavé peníze?


Tzv. "církevní restituce", které z 98% nemilosrdně lobuje pouze katolická církev, je ranou a "krádeží" za bílého dne a s ní jako věřící člověk nemohu souhlasit. Obecně tento akt miliardových restitucí není ani ve společnosti vnímán pozitivně. Proč tato aktivita má tak silné lobby a tlak, kdo to podporuje a dotuje?

 

Číst dál: Církevní restituce - akce, kterou by odsoudil i Ježíš!

Nahoru