Internetové stránky

Na českém internetu jsou statisíce internetových stránek. Je to "prales", který má své zákonitosti, chyby a příležitosti. Nejvíce máme rádi stránky, které jsou jednoduché, logické a uživatelsky rychlé a efektivní. Takových je však jako šafránu. Dnes Vám jedny představíme.

 

Číst dál: Realitní webové stránky velmi příjemné pro uživatele

Jak se zviditelnit na internetu.

To je poměrně častý dotaz návštěvníků našich stránek. Tento dotaz je velmi důležitý a zároveň specifický. Proč? Nejedná se o zviditelnění firem, ale zcela konkrétně o zviditelnění konkrétní osoby.

 

Číst dál: Jak se zviditelnit na internetu?

chcete zviditelnit na internetu?HISWORK-468X60 256

 

Informační server ČTK uveřejnil zajímavý průzkum o tom, že se podnikatelé o své weby příliš nestarají.

Většina živnostníků věnuje svým webových stránkám jen pár hodin ročně. Vyplývá to z průzkumu společnosti Webnode mezi 548 majiteli firemních internetových stránek.

Anabáze kolem volného stahování a používání obrázků nejen z vyhledávače Google, má své pokračování směrem k legálnosti. Víte jak na to, abyste nebyli vyzvání k soudnímu stání za nekomerční použítí obrázku z internetu? 

Číst dál: Jak ohlídat licence obrázků v článcích na webech?

Máte malou firmu a snažíte se vytvářet neustále nějaké šablony, dokumenty, tabulky a formuláře? Doporučujeme Vám sadu promyšlených šablon pro menší i větší firmy. Tyto šablony vám pomohou zefektivnit administrativní úkony, které musíte ručně vystvářet.

 

Číst dál: Pár dobrých šablon od Microsoftu pro firmy

Súčto.cz je online účetní program pro živnostníky a malé firmy pro jednoduché a rychlé vytváření faktur a vedení daňové evidence. Pokud tento online program neznáte, představíme vám ho.

Číst dál: Jak vystavovat a evidovat faktury jednoduše a online?

Máte stránky, e-shop nebo jinou internetovou prezentaci a nejste zatím vidět na první stránce vyhledávačů zviditelneni na internetuSeznam a Google? Chcete to změnit? Pokud ano, přečtěte si jak na to a kolik za to, aby mohly vaše internetové stránky být viditelné a úspěšné!

Číst dál: Zviditelnění internetových stránek

Tvorba www stránek 

tvorba www stranek

Poměrně často se setkávám ve firmě s požadavkem klientů na zhotovení internetových stránek pro menší firmy a živnostníky a to s jedním společným jmenovatelem.     

 

Číst dál: Tvorba www stránek

Nahoru